Relè Weidmuller DRI424024LD 7760056336
Deskripsyon kout:
Weidmuller DRI424024LD 7760056336 se D-SERIES DRI, Relè, Kantite kontak: 2, Kontak CO AgSnO, Vòltaj kontwòl nominal: 24 V DC, Kouran kontinyèl: 5 A, Koneksyon lam plat (2.5 mm x 0.5 mm), Bouton tès disponib: Non.
  • Detay pwodwi
    Etikèt pwodwi yo
    Relè seri D Weidmuller:
    Relè endistriyèl inivèsèl ak gwo efikasite.
    Relè D-SERIES yo te devlope pou itilizasyon inivèsèl nan aplikasyon automatisation endistriyèl kote yo bezwen gwo efikasite. Yo gen anpil fonksyon inovatè epi yo disponib nan yon kantite varyant patikilyèman gwo ak nan yon pakèt konsepsyon pou aplikasyon ki pi divès yo. Gras a divès materyèl kontak (AgNi ak AgSnO elatriye), pwodwi D-SERIES yo apwopriye pou chaj ki ba, mwayen ak wo. Varyant ak vòltaj bobin soti nan 5 V DC rive nan 380 V AC pèmèt itilizasyon ak tout vòltaj kontwòl imajinab. Koneksyon seri kontak entelijan an ak yon leman entegre ki retire dlo a diminye ewozyon kontak pou chaj jiska 220 V DC/10 A, kidonk pwolonje lavi sèvis la. LED estati opsyonèl la plis bouton tès la asire operasyon sèvis pratik. Relè D-SERIES yo disponib nan vèsyon DRI ak DRM ak swa priz pou teknoloji PUSH IN oswa koneksyon vis epi yo ka konplete ak yon pakèt akseswa. Sa yo enkli makè ak sikui pwoteksyon branche ak LED oswa dyòd ki vire lib.
    Vòltaj kontwòl soti nan 12 a 230 V
    Chanjman kouran soti nan 5 a 30 A
    1 a 4 kontak chanjman
    Varyant ak LED entegre oswa bouton tès
    Akseswa ki fèt sou mezi, soti nan koneksyon kwaze rive nan makè
    Done jeneral sou kòmand
    Vèsyon SERI D DRI, Relè, Kantite kontak: 2, Kontak CO AgSnO, Vòltaj kontwòl nominal: 24 V DC, Kouran kontinyèl: 5 A, Koneksyon lam plat (2.5 mm x 0.5 mm), Bouton tès disponib: Non